Навчання за кордоном: перспективи та виклики

Вища освіта гарантує престижне майбутнє та можливість реалізації свого потенціалу. Часто українські випускники вибирають інші країни для вступу через можливість якісної освіти та майбутні перспективи. Закордонні ВНЗ акцентують увагу на можливості практичного застосування знань та у більшості випадків гарантують отримання роботи після успішного завершення курсу. Але окрім значних переваг, є і недоліки у такому виборі типу навчання. Тому спеціалісти рекомендують зважити всі «за» і «проти», щоб ухвалити правильне рішення.

u6xv3jyjxaHHtCVoaU1Oef_L1i7affwql0Wyij95aYMkX_Y9la3j61cuEy9krDVawGQs1QMhxfe1UGZVelX6RlfzlH5xsO0v7piQBdm_s8-J0_LCv4HtyVkuHk5rvFJwh6lu-QpEaL2LoB6dzgalHVs

Переваги навчання в іноземному ВНЗ

Європейські університети дають студентам гарну можливість знайти роботу та надалі розвивати свої здібності. До плюсів вибору абітурієнтів варто віднести наступне:

  • Якість освіти. Система навчання в Європі базується не лише на отриманні основних теоретичних знань, але і на практичному втіленні. Студент не витрачає час на вивчення непотрібних матеріалів, що не знадобляться у майбутній професії. Викладачі мають неабиякий вплив на студентів. Тут відають перевагу амбітним та впевненим у собі людям, що власним прикладом змогли показати, на які зміни здатні силою розуму.
  • Можливість отримання диплома європейського зразка. З таким документом практично у всі компанії завжди відкриті двері.
  • Співпраця з топовими компаніями. Під час навчання студенти можуть практикуватись на відомих підприємствах для здобуття необхідного досвіду та усвідомлення процесу роботи. Тому перед вступом до іноземного ВНЗ слід подбати про вивчення мови на достатньому рівні.
  • Багато країн практикують можливість залишати іноземних студентів на своїй території з можливістю подальшого пошуку житла та тривалого працевлаштування. Дозвіл на проживання в іншій країні та можливість отримати громадянство є вагомим аргументом на користь навчання в іноземному виші. .
  • В багатьох світових університетах діють програми обміну, що дають не лише корисний досвід, але і можливість ознайомитись із іншими культурами та завести друзів у різних країнах.

Компанія з багаторічним досвідом роботи platforma.study допомагає студентам не лише підібрати для себе програму навчання, але вивчити мову. Спеціалісти дають можливість абітурієнтам проявити себе у різних напрямках та за допомогою спеціального тестування визначити майбутній напрям праці. Можна виділити багато переваг отримання диплома у Європі, але не варто забувати і про недоліки.

ouXRTOGC5JRgRAS88pIL9X_7xr2Ks3NttMENGHkroajVKTZD4V8VZhkMzjzmLgC55DuVfMs1nsbVx9zEKiYKu-tMFZM2tI2y_jZnnAHgZBD4nd4BAFVAXu2YmK6KKwa5Dc1FjTELAbaZV7VYW3NOj10

Можливі труднощі у процесі

Багатьом студентам важко адаптуватись у новому середовищі, і це стосується не лише мовного бар’єру, але і менталітету. Потрібно дійсно докладати багато зусиль, щоб отримати бажане. Серед недоліків навчання у чужій країні можна виділити наступні:

  • Вартість навчання. Не всім студентам вдається потрапити у списки на безкоштовне навчання. Хоча ціна зумовлена якістю та можливими перспективами, але пройти курс за повною оплатою доволі важко фінансово.
  • Мовний бар’єр. Відвідування репетиторів та мовних шкіл не завжди дає потрібний результат у новому середовищі. Тому потрібен певний час адаптації для досягнення результату та осмислення отриманих знань. Майже всі європейські університети мають додаткові мовні курси для іноземних студентів, проте поєднувати одночасно вдосконалення мови та навчання доволі важко.
  • Виготовлення документів. Зібрати необхідний пакет – тривалий процес. Але якщо звернутись до спеціалістів, то це питання може вирішитись доволі швидко.

Не потрібно підштовхувати майбутнього студента до вибору професії в іншій країні, тому що це може викликати багато проблем у майбутньому. Абітурієнт має сам визначитись із напрямком та стилем навчання, тому навчальна студія platforma.study робить все можливе для того, щоб студенти змогли знайти для себе оптимальний варіант.

Оцінка
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитись в соцмережах
Додати коментар