Переваги індивідуалізованої освіти: досвід приватної школи

Шкільна програма ускладнюється з кожним роком. Щоб дитина змогла її подужати, отримати додаткові знання, потрібен індивідуальний підхід. З цим чудово впорається приватна школа з гарною матеріальною базою та педагогами з міжнародною сертифікацією.

Чому варто навчати дитину у приватній школі?

Приватна школа має багато переваг перед усім звичною державною:

  1. Індивідуалізований підхід. У звичайних навчальних закладах більшість педагогів зовсім не переймаються щодо якості знань дітей. У більшості випадків класи перевантажені, вчителі фізично не можуть приділити достатньо часу кожному учню. Тим паче викликати захоплення та зацікавленість предметом зможе не кожен педагог. У приватній школі все відбувається навпаки. Невелика кількість дітей у класі дає змогу кожному поставити свої запитання. Кожна дитина максимально занурена в навчальний процес. Коли матеріал подається легко та в ігровій формі, навчання проходить швидко та весело.
  2. Багата матеріальна база. Школа повного дня в Києві має якісне технічне оснащення, яке організовано на вищому рівні. Кожен клас має інтерактивні дошки, проєктори, іграшки для молодших класів і багато іншого. Матеріал з таким оснащенням подається в цікавій формі. Також є їдальня зі смачним і корисним меню, технічно оснащений спортзал.
  3. Охорона території та власне бомбосховище. Наразі охорона території та камери відеоспостереження – буденність для забезпечення безпеки кожної дитини. Обладнано сучасне та безпечне бомбосховище. Мало який звичайний навчальний заклад гарантує безпеку під час навчального процесу.
  4. Мультимовне середовище. Навчання двома мовами – українською та англійською – відкриває для дітей нові горизонти. Це сприяє їх розвитку, робить освітній процес цікавішим. Учні після закінчення школи знатимуть англійську мову на рівні носія, що, безперечно, допоможе їм у майбутньому. Для дітей особливо важливий такий підхід у початкових класах. Приватна початкова школа в Києві дасть змогу вашому чаду адаптуватися до школи, цікаво провести час.
  5.  Розвиток особистісних якостей. Приватний навчальний заклад не лише дає знання, а й розвиває комунікативні, лідерські навички, вміння подати себе.

Індивідуальний підхід до дитини прищеплює бажання вчитися, вдосконалюватися, ставити перед собою цілі та досягати їх. А чудова матеріальна база, педагоги з міжнародною сертифікацією гарно цьому сприятимуть. Однією з таких шкіл є Британська білінгвальна школа. Детальніше з нею ознайомитися можна на сторінці https://britishschool.ua/uk/kyiv/pechersk-early-years-primary-and-secondary-school/.

В BISU дитина отримає не тільки відмінні знання, а й підтримку, розуміння. Школа допоможе сформувати впевнену самостійну особистість, яка готова до успішного життя.

Оцінка
( Поки що оцінок немає )
Поділитись в соцмережах
Додати коментар