Твір-мініатюра “Враження від зимової пори”

Варіант А. Напишіть твір-мініатюру (5-6 речень), у якому висловіть своє враження від зимової пори. У тексті використайте такі словосполучення: безупинний сніг, невблаганна завірюха, ранній морозець, несказанна краса.

Дивись також: Варіант Б. Текст про природу або туристичний похід.

Твір-мініатюра "Враження від зимової пори"

Варіант 1

Зима огортає землю своїм холодним подихом, принісши з собою безупинний сніг, який танцює у повітрі, малюючи білі візерункина вікнах. Невблаганна завірюха гуде за порогом, створюючи магічний світ, де кожна сніжинка — це частка зимової казки. Ранній морозець підкрадається непомітно, залишаючи інеєм вкриті дерева, які сяють під променями ранкового сонця. Навколо панує несказанна краса — все ніби замерло, застигло в очікуванні чогось чарівного. Це час, коли кожен куточок навколо перетворюється на зимову казку, даруючи незабутні моменти радості та спокою.

Варіант 2

Зима приходить з безупинним снігом, який покриває все навколо. Іноді буває невблаганна завірюха, і вона заворожує своєю силою. Рано вранці чути ранній морозець, який мерзить щоки, коли йдеш до школи. Але коли сонце виходить, воно показує всю несказанну красу зимового дня. Я люблю гратися в сніжки і кататися на санчатах з друзями. Зима – це час чарівності та радості.

Варіант 3

Зима приходить з безупинним снігом, який покриває все навколо білою ковдрою. Невблаганна завірюха віє, коли я йду на зупинку автобуса, але мені це навіть подобається. Ранній морозець щипає за щоки, але це нагадує мені, що зима насправді тут. Іноді, коли я дивлюся з вікна, мене вражає несказанна краса засніжених дерев і дахів будинків. Вечорами ми з сім’єю збираємось в теплій кімнаті, п’ємо гарячий чай і дивимося, як за вікном все біліє і біліє.

Варіант 4

Зима завжди приносить із собою особливу атмосферу, яку я безмежно обожнюю. Коли небо вкривається безупинним снігом, весь світ ніби зупиняється, вкриваючись білою ковдрою. Невблаганна завірюха танцює між дерев, створюючи магічний вир заметілі. Ранній морозець щипає щоки, нагадуючи про свіжість та ясність зимових днів. У цій чарівній порі року кожен куточок природи виглядає як неземна картина, повна несказанної краси та спокою.

Джерело
Оцінка
( Поки що оцінок немає )
Поділитись в соцмережах
Додати коментар