Віскі Джемесон: особливості різновидів

Ірландія — це країна, в якій понад 200 років тому створили популярний нині напій Jameson. Алкоголь готують за особливим рецептом, використовуючи компоненти еталонної якості. Це чиста вода і ячмінь. Віскі Jameson належить до купажованих напоїв. В процесі приготування спирти тричі дистилюють, що дає змогу отримати алкоголь, який характеризується м’яким чистим смаком. Його букет залежить від різновиду Джемесон. Тому потрібно розглянути, що пропонує популярний ірландський бренд у власному асортименті. Віскі можна вибрати за смаковими характеристиками. Віскі Джемесон: особливості різновидів

Найбільш розповсюджені різновиди Jameson

Серед популярних незмінно виділяють оригінальний брендовий віскі. Характеризується міцністю 40%. Дозріває в бочках впродовж двох і більше років у діжках з-під бурбона та шеррі. Також слід виділити приємний золотистий колір. У палітрі смаку потрібно виділити нотки карамелі, ванілі, горіха. Якщо потрібний алкоголь для вживання в чистому вигляді, можна купити віскі Джеймсон онлайн, надавши перевагу цьому варіанту. Також напій вдало поєднують з чистою питною водою і льодом. Якщо потрібно вибрати букет смаку, що містить відтінки ваніль, спеції, темну карамель, слід звернути увагу на Jameson Black Barrel. Напій характеризується насиченим кольором. Міцність віскі складає 40%. Глибокого смаку алкоголь набуває завдяки дозріванню в обпалених діжках для бурбона. В асортименті популярного ірландського бренду також можна виділити ще один популярний різновид — Jameson Cold Brew. Це відносно легкий алкоголь, адже його міцність не перевищує 30%. Унікальне поєднання присмаків шоколаду, карамелі й натуральної кави робить віскі найкращим вибором для вечірки або дегустації наодинці. Букет, насичений нотками меду й цитрусових фруктів — це особливість Jameson Distiller’s Safe. Напій поєднує спирти різної витримки. Міцність — 43%. Дозріває віскі в бочках, виготовлених із деревини американського дуба.

Преміальний Jameson: що вибрати

Бренд пропонує елітний алкоголь, що характеризується багаторічною витримкою. Знайти найкращий варіант можна в маркеті алкогольних штук MAUDAU, вибравши віскі за ціною та особливостями смаку. Виділяють різновиди:

  1. Gold Reserve. Напій витримують впродовж 11 років у діжках з-під хересу та бурбона. В збалансованому м’якому смаку чітко виділяють нотки меду та прянощів.
  2. Jameson 18 Y.O. Елітний віскі, що вдало поєднує відтінки ірису, горіхів, ванілі, прянощів. Впродовж 18 років алкоголь настоюють у діжках з-під бурбона й хересу.
  3. Rarest Vintage Reserve. Купажований напій, міцність якого сягає 46%. Це унікальна суміш спиртів, отриманих багато років тому. Характеризується складним смаковим букетом. У ньому можна впізнати нотки фруктів, спецій, шоколаду.

Оригінальний віскі Jameson — це відмінне доповнення вечірки в колі близьких. Алкоголь також можна презентувати на свято другу або колезі.

Оцінка
( Поки що оцінок немає )
Поділитись в соцмережах
Додати коментар