Розповідь «Моє місто / село»

Варіант А. Складіть розповідь (5-6 речень) на тему «Моє місто / село». Розкажіть про вулиці, парки, будинки, спортивні споруди, підприємства, заклади освіти вашого населеного пункту. Що є кращим, привабливішим, милішим? Використайте щонайменше два прикметники вищого або найвищого ступеня порівняння.

Дивись також: Варіант Б. Діалог на тему “Мій будинок”

Розповідь «Моє місто / село»

Моє місто

Моє місто, затишне та мальовниче, пишається своїми зеленими алеями та найдавнішими парками. Широкі вулиці, вимощені старовинною бруківкою, ведуть до найкрасивішої площі, де кожен будинок має свою історію. Найвищий серед них — башта ратуші, з якої відкривається найчарівніший вид на ріку. Наш стадіон — найсучасніший у регіоні, а місцевий університет славиться як найпрестижніший освітній заклад, де знання передають найкращі викладачі. Проте найтеплішими здаються мені старі дворики з їхніми таємницями та іграми дітлахів до самого заходу сонця.

***

Моє місто невеличке, але дуже гарне. На головній вулиці завжди багато квітів, і вона найяскравіша тут. У нашому парку є велике озеро, де плавають качки, і це найулюбленіше місце для прогулянок. Біля школи ми маємо футбольне поле, воно найкраще в нашому районі. А ще у нас є старий кінотеатр, де показують мультики, і він найзатишніший.

***

Моє місто не дуже велике, але в ньому багато цікавого. На головній вулиці є красиві клумби, і вона найяскравіша у місті. У нашому парку багато дерев і лавок, і він найзатишніший, особливо восени, коли листя жовте. Біля школи є спортивний майданчик, де ми граємо у баскетбол, він найкращий для нас. Є у місті й завод, де працюють батьки моїх друзів. А найбільше я люблю нашу школу, тому що там найкращі вчителі та друзі.

Моє село

Моє село — це місце, де час ніби сповільнює свій біг. Головна вулиця, обсаджена старими каштанами, є наймальовничішою, особливо весною, коли все цвіте. Навколо села розкинулися зелені поля та луки, що створюють найспокійнішу атмосферу. У нас є невелика школа зі свіжовідремонтованим спортивним майданчиком, який став найулюбленішим місцем зустрічей дітей. Найгарніші будинки знаходяться біля річки, де літніми вечорами збираються всі мешканці на спільні пікніки. І хоча в нашому селі немає великих підприємств чи розважальних закладів, саме тут я відчуваю найбільше тепло та затишок.

***

Моє село маленьке, але дуже гарне. Головна вулиця чиста і має красиві квіти біля кожного будинку. У нашій школі є невеликий спортивний майданчик, де ми граємо у футбол, і він найкращий для нас. Поруч із селом є велике поле, де ми часто бігаємо та граємося, і там завжди дуже весело. Мені найбільше подобається наша річка, де ми ловимо рибу та купаємося влітку, вона найкрасивіша.

Джерело
Оцінка
( Поки що оцінок немає )
Поділитись в соцмережах
Додати коментар