Розповідь «Музика дощу» або «Казковий дощ»

Складіть усно розповідь (3–4 речення) на основі однієї з поданих світлин
на тему «Музика дощу» або «Казковий дощ». Використайте слова, ужиті в
переносному значенні.

Варіант 1

Музика дощу

На першій світлині дівчинка з парасолькою стоїть під краплями дощу, наче в танці з веселкою. Кожна краплинка на її парасольці грає на різнокольорових клавішах, виконуючи музику дощу. Дощ цей не просто вода, він наче казка, де вона — головна героїня. А краплини співають їй пісеньку, що нагадує про чудеса, які трапляються навіть у звичайний день.

Казковий дощ

Коли починається дощ, небо грає нам на водяній гітарі. На другій світлині дівчина посміхається дощу, ніби вона слухає, як кожна крапля дзвенить по парасольці свою ноту. Дощик обіймає її прохолодними руками, а світ навколо стає м’яким і барвистим, як в казці. В цей момент вона стоїть під стріхою із кольорових музичних нот, що танцюють над головою.

Музика дощу

На третій світлині чоловік з парасолькою ніби керує оркестром буревію. Блискавки, як струни скрипок, ріжуть небо, додаючи до мелодії дощу електричну іскру. Грім барабанить по хмарах, а краплі б’ють у ритм на прозору парасольку. Він стоїть у центрі цієї природної симфонії, насолоджуючись кожною нотою казкової бурі.

Варіант 2

Дощ починає грати свою мелодію, мов чарівний оркестр. Кожна краплина води б’є по парасолі, створюючи пісню природи. Це казковий диригент, що диригує вальсом для всіх дерев і квітів. Слухаючи цю музику, здається, ніби увесь світ заспокоюється і відпочиває під її ніжними нотами.

***

Коли дощ починає тихо стукати по парасолі, він грає свою особливу пісню. Кожна краплина, як нотка на листі музики, творить чарівну мелодію. Дощевий диригент несе свій ритм, навіюючи спокій і мир. Під таку музику хочеться мріяти і забувати про всі турботи.

Варіант 3

У сонячний літній день з неба почав падати казковий дощ. Краплини дощу, як маленькі діаманти, мерехтіли на сонці, творячи веселку. Цей дощ був як чарівний потік, що змивав смуток і наповнював серця радістю. Від кожної краплі на землі розцвітали квіти, наче всілякі мрії ставали реальністю.

***

Одного разу казковий дощ приніс із собою веселку. Він танцював на парасольці, як на сцені, а кожна краплина світилася як ліхтарик. Парасоля стала чарівним щитом від цього бешкетного дощику, що розфарбовував світ новими барвами. А коли дощик закінчив своє шоу, всі дерева і квіти навколо аплодували йому, шелестячи листям і пелюстками.

Оцінка
( Поки що оцінок немає )
Поділитись в соцмережах
Додати коментар