Уявіть, що ви збираєтеся в похід. Порадьте, як підготуватися до нього, як себе поводити або чого уникати під час походу (3-5 речень; усно). Використайте щонайменше три з поданих іменників: непогода; негода; нещастя; небезпека; несподіванка; необхідність; непорозуміння; неспокій.
Варіант 1
Під час підготовки до походу важливо пам’ятати про можливу непогоду, тому візьміть з собою непромокальний одяг та теплі речі. Щоб уникнути нещастя, завжди дотримуйтеся правил безпеки, особливо коли йдеться про складні маршрути. Будьте готові до будь-якої несподіванки, наприклад, раптового зміни погоди або зустрічі з дикими тваринами. Завжди мати при собі аптечку – це необхідність, а не пересторога. І, звісно, важливо уникати непорозумінь у групі, тому заздалегідь обговоріть план походу та розподіліть обов’язки.
Варіант 2
Коли йдеш у похід, треба добре підготуватися. Якщо раптом буде непогода або негода, важливо мати з собою дощовик і теплі речі. Треба завжди бути обережним, щоб не сталося нещастя, наприклад, коли ходиш по горах або переходиш річку. Мама каже, що в поході завжди треба мати при собі аптечку, це необхідність для безпеки. І ще треба слухати вчителя або керівника походу, щоб не було непорозумінь і усі були разом.
Варіант 3
Коли йдеш у похід, треба взяти з собою теплі речі і дощовик, бо може бути непогода. І не забувати про ліхтарик, бо вночі в лісі темно і це може стати небезпекою. Важливо мати аптечку, бо можна поранитися або подряпатися. І завжди слухатися вчителя, щоб уникнути непорозумінь з друзями. І пам’ятати про безпеку, не бігати і не шуміти біля великої води або високих гір.
Варіант 4
Під час планування походу найголовніше – це підготовка. Оскільки можлива непогода, варто взяти водонепроникний одяг і теплі светри. Дуже важливо дотримуватись правил безпеки, щоб уникнути нещасних випадків, особливо в незнайомій місцевості. Необхідно мати аптечку першої допомоги для того, щоб швидко надати допомогу у разі травм. Також важливо мати план дій на випадок несподіваних ситуацій, як-от зміна погоди чи зустріч з дикими тваринами. І, звісно, потрібно пам’ятати про те, що гарна командна робота та взаєморозуміння в групі є ключем до успішного та безпечного походу.